Депутати ради

 
 
СКЛАД
 МІЛОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ  
 
з/п
П.І.Б.
Місце роботи
Контактний телефон
1
Кошута Юрій Олександрович
Міловська районна рада, голова
(06465) 2-15-00
050-621-36-64
2
Кашуба Олег Євгенович
Міловська районна рада, заступник голови
(06465) 2-17-61
050-138-34-54
 
3
Коршиловський Сергій Іванович
Приватна особа підприємець
(06465)2-45-42
 
4
Колган Ігор Васильович
Не працює
 
097-553-78-37
5
Кривошей Володимир Миколайович
Пересувальне відділення поштового зв’язку №3 с.Шелестівка Біловодського центру поштового зв’язку №3, листоноша
097-729-0057
6
Лєсніченко Сергій Єгорович
Фермерське господарство «Лєсніченко», голова
067-642-11-80
9-54-93
7
Ляленко  Михайло Васильович
Фермерське господарство «Витязь», голова
050-275-49-12
067-88-75-453
8
Маслаков Андрій Олександрович
Мале підприємство «МОНОТ», директор
 
063-285-07-37
9
Медведєв Анатолій Іванович
Міловська селищна рада, спеціаліст
 
050-203-38-53
10
Нескоромний  Геннадій Олександрович
Фермерське господарство «Сулімов», голова
050-592-54-11
9-66-22
11
Половинко Віктор Олексійович
Міловська районна рада ветеранів, голова
(06465)2-11-58
095-451-32-22
 
12
Пригорнєва Світлана Іванівна
Міловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, вчитель
 
050-161-54-15
13
Сіненко Олег Валерійович
Стрілецький кінний завод, інженер-механік
099-563-60-92
14
 Старостін Сергій Олексійович
Міловське районне територіальне медичне об’єднання, районний педіатр
066-202-75-69
15
Азімов Магомед-Емін Сайд Алієвич
Приватне підприємства «ЛАМА-С», керівник
 
098-440-00-04
16
Батирсултанов Махач Далгатович
Фермерське господарство «Криничне», керівник
 
066-629-07-33
17
Коробов Олександр Павлович
Фермерське господарство «Батирсултанов Ахмед», заступник директора
066-892-87-18
18
Мирний Володимир Іванович
Військовослужбовець
066-61-68-929
 
19
Рижков Валерій Вікторович
Не працює
 
099-33-51-106
20
Хрипко Сергій Іванович
Міловська районна громадська організація воїнів-інтернаціоналістів, голова
095-858-65-15
21
Данильченко Петро Васильович
Луганські магістральні лінії  електричних мереж НЕК «Укренерго», начальник підстанції
066-194-07-48
22
Нарожний Олексій Васильович
Зориківська загальноосвітня школа 1-3 ступенів, вчитель
099-082-92-00
23
Плужник Сергій Миколайович
Не працює
 
099-017-95-42
24
Штокало Антоніна Петрівна
Пенсіонер
 
050-615-10-74
25
Кострикіна Ольга Олексіївна
Міловська загальноосвітня школа 1-3 ступенів, директор
066-866-61-46
26
Медведєв Олег Анатолійович
Кредитна спілка  «Мілове-кредит», керівник
050-90-82-012
2-21-31