Постійні комісії ради

 
СКЛАД
постійної комісії районної ради з питань бюджету і фінансів
 
Медедєв Анатолій Іванович                                                 голова комісії
Батирсултанов Махач Далгатович                                       заступник голови комісії
Нескоромний Геннадій Олександрович                               секретар комісії
 
Члени комісії:
Рижков Валерій Вікторович
Лєсніченко Сергій Єгорович
 
СКЛАД
постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики і гласності
 
Хрипко Сергій Іванович                                                       голова комісії                       
Данильченко Петро Васильович                                         заступник голови комісії
Плужник Сергій Миколайович                                             секретар комісії
 
Члени комісії:
Коршиловський Сергій Іванович
Половинко Віктор Олексійович
 
СКЛАД
постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту
 
Пригорнєва Світлана Іванівна                                             голова комісії;
Старостін Сергій Олександрович                                        заступник голови комісії
Кострикіна Ольга Олексіївна                                              секретар комісії
 
Члени комісії:
Штокало Антоніна Петрівна
СКЛАД
постійної комісії з питань місцевого самоврядування, комунальної власності і використання природних ресурсів
 
Нарожний Олексій Васильович                                           голова комісії
Медведєв Олег Анатолійович                                              заступник голови комісії
Маслаков Андрій Олександрович                                        секретар комісії
 
Члени комісії:
Кривошей Володимир Миколайович
Мирний Володимир Іванович
 
СКЛАД
постійної комісії з питань АПК і земельних відносин
 
Ляленко Михайло Васильович                                голова комісії                                   
Колган Ігор Васильович                                           заступник голови комісії
Сіненко Олег Валерійович                                       секретар комісії
 
Члени комісії:
Азімов Магомед-Емін Сайд -Алійович
Коробов Олександр Павлович