Привітання голови Міловської райдержадміністрації Артура Короля з нагоди Днем державної служби України!

Шановні колеги !
 
Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби України!
За 100 років вітчизняна держслужба пройшла тривалий шлях становлення. Ми з повним правом можемо пишатися її історією та значним внеском в утвердження і зміцнення незалежності України. Адже потужна держава і демократичне суспільство неможливі без добре освічених і високопрофесійних державних службовців, які є основою якісної будови держави.
Державні службовці Луганщини – це професійні експерти і аналітики, організатори та виконавці, компетентні, віддані справі люди, готові діяти ініціативно і відповідально в інтересах громади села, міста, регіону, держави.
Сьогодні народ очікує від державного службовця професійності, високої моральності й патріотизму, безумовного дотримання законності. Саме від нашого професіоналізму, помноженого на порядність, людяність та від рівня нашої відповідальності залежать і жвавість суспільних процесів, і вагомість їх результатів.
Вірю, що наші зусилля й надалі будуть спрямовані на розбудову української державності, забезпечення демократії й верховенства права, економічний розвиток країни та зростання добробуту українського народу.
Нехай наша праця буде наповнена творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні!
Бажаю міцного здоров'я, щастя, нових здобутків на службі Батьківщині та мирного неба над головою!
 
 
З повагою
 
Голова Міловської районної
державної адміністрації                                    Артур Король