Звернення голови Міловської районної державної адміністрації Артура Короля до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні міловчани!
 
8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із нацизмом. 9 травня – це день вшанування живих: тих, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни, тих, хто в умовах радянського тоталітаризму, маючи в серці національну ідею, зумів довести, що українці – сильна нація, яка вистоїть перед будь-якими випробуваннями, тих, хто нині боронить нашу свободу та незалежність.
Свято Перемоги назавжди залишиться символом тріумфу добра над злом. Наш обов'язок - берегти й передавати нащадкам пам'ять про трагедію Другої світової війни, про мужність і нездоланність Української нації. Ми віддаємо шану всім учасникам боротьби нашого народу за свободу, а ветеранам війни – за їх ратний подвиг, героїзм, нескорену силу духу, за відданість Батьківщині. Із вдячністю згадуємо працівників тилу, які своїм трудом наближали перемогу.
Бажаю всім життєвих сил, здоров’я, злагоди у суспільстві та мирного неба над головою!
Слава всім, хто захищав Україну від агресії з боку нацистського Третього рейху!
 
 
З повагою
 
Голова Міловської
райдержадміністрації                                                           Артур Король