Прес-центр8 грудня 2018, 15:12

До Дня Збройних Сил України в Міловому відбувся турнір з настільного тенісу

У нашому районі стало доброю традицією до Дня Збройних Сил України проводити турнір з настільного тенісу серед силових структур. Отже і цьогоріч 8 грудня в дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися такі змагання.
Окрім збірних команд силовиків участь у грі взяли команда ветеранів Державної прикордонної служби України та команда ветеранів органів внутрішніх справ.
У запеклій боротьбі переможцем турніру в загальнокомандному заліку стала команда військової частини А 0523, 2-е місце посіла команда ветеранів-прикордонників. Бронзовим призером змагань стала команда ветеранів органів внутрішніх справ.
В особистому заліку 1 місце посів Андрій Бриль (команда ветеранів органів внутрішніх справ), срібло дістав Артур Король (команда ветеранів Державної прикордонної служби України), 3-е місце виборов Ігор Калініченко (команда військовї частини А 0523).