Прес-центр3 червня 2020, 14:06

Луганщина відзначає День народження

Сьогодні нашій любій Луганщині виповнюється 82 роки!
Нашу область у її теперішніх межах утворено 3 червня 1938 року. Луганщина з багатим аграрним сектором та потужною промисловістю – перлина Донбасу. Край зі славною історією, самобутньою культурою, щедрою красивою природою, талановитими і працьовитими людьми. Такою нашу Батьківщину знали не тільки в Україні, а й далеко за її межами. 
Наша земля - східний край держави, і тут раніше за всіх на Україні встає сонце, освітлюючи своїми променями поля, наші шахти і заводи. Ми віримо в те, що багатство і гідність нашої держави починається на її сході - на нашій Луганщині.
Проте у XXI сторіччі на долю наших сучасників випало випробування війною. У 2014 році територія області була розділена, частина залишається окупованою й досі. Тисячі людей вимушені були залишити свої домівки та улюблену роботу, переїхавши до інших міст. Прийде час, і над Луганськом знов замайорить Державний прапор.
Сьогодні наше завдання – згуртуватися та відбудовувати наш спільний дім! Молодь є запорукою подальшого успіху Луганщини. Бо сьогоднішнім хлопцям і дівчатам доведеться відроджувати її промисловий потенціал, а разом із тим повертати лідируючі позиції області в економічних рейтингах країни. А це є запорукою рівня життя кожного її жителя – громадянина України. Багато що вже зроблено, але ще більше нам з вами треба буде зробити. Для самих себе, для своїх дітей - для тих, хто буде жити і працювати на луганській землі в майбутньому. Тільки об'єднавши наші сили і прагнення, ми зможемо домогтися того, щоб Луганщина стала по-справжньому квітучим краєм!
Зі святом рідна Луганщина, з днем народження!
Бути добру!