Прес-центр22 листопада 2018, 17:11

Міловська райдержадміністрація інформує про порядок дій населення під час загрози нападу противника

У випадку загрози нападу противника потрібно ввімкнути та постійно тримати ввімкненими репродуктори (телевізори та радіоприймачі). Через ці канали будуть передаватися розпорядження та сигнали оповіщення цивільного захисту та рекомендації щодо дій в цій ситуації.
Особисті документи (паспорт, диплом, свідоцтва про народження, шлюб та освіту, інші важливі документи) варто мати з собою.
Потрібно взяти активну участь:
– у підготовці захисної споруди (найпростішого укриття), в якій  укриваєтесь Ви та Ваша сім’я;
– у  виготовленні та підготовці найпростіших засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри;
– у підготовці індивідуальних  перев’язувальних пакетів, домашньої аптечки та медикаментів;
– у проведенні імунізації від найбільш небезпечних інфекцій.
При підготовці до евакуації потрібно завчасно зібрати речі (постільну білизну, натільну білизну, одежу, документи, гроші, запас харчів та води на три доби, засоби індивідуального захисту, аптечку) і тримати їх у доступному місці, біля виходу з квартири (приватного будинку).
Якщо місце укриття в захисній споруді не визначено, потрібно, після збору зазначених вище речей, та підготовки дітей, підготувати укриття для себе та своєї родини (підвалу або іншого найпростішого укриття).
За сигналами оповіщення цивільного захисту:
– «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» – швидко вдягнутися, взяти засоби індивідуального захисту, документи, медикаменти, запас харчів, вимкніть електроенергію, газові прилади та негайно укритися у захисній споруді  (найпростішому укритті);
– «ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ» – подається місцевим підрозділом  з питань цивільного захисту через систему оповіщення, місцеве радіо, телебачення та за допомогою пересувних гучномовців;
– «РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА» – негайно надягнути засоби індивідуального захисту та діяти так само, як під час сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»;
– «ХІМІЧНА НЕБЕЗПЕКА» –  негайно надягнути протигаз, засоби захисту шкіри та укритися у захисній споруді (найпростішому укритті).
Про можливість виходу із захисної споруди (найпростішого укриття)  та порядок подальших дій повідомляється через систему оповіщення та з допомогою посильних за командою «ВІДБІЙ…».
Шановні громадяни! Уважно слухайте повідомлення та виконуйте вказівки місцевого підрозділу з питань цивільного захисту. Пам'ятайте, що життя багато в чому залежить від вправних та правильних дій в разі виникнення загрози нападу противника та за сигналами оповіщення цивільного захисту.