Прес-центр13 лютого 2018, 13:02

Міловська райдержадміністрація приступила до формування нового складу громадської ради

У зв'язку з завершенням строку повноважень громадської ради райдержадміністрацією розпочато процес формування нового складу ради.
Нагадаємо, що громадська рада при центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях (далі – громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
 До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).
 Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
Строк повноважень складу громадської ради — два роки.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява встановленого зразку, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, та пакет документів.
Попередньою датою для проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації визначено 20 березня 2018 року. Тому приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється 09 березня 2018 року о 17 годині.
Райдержадміністрація затверджує склад громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.