Прес-центр9 травня 2018, 14:05

На Міловщині відзначили 73-ю річницю Перемоги у Другій світовій війні

Сьогодні, 9 травня, в селищі Міловому відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

До площі імені Чечєрева урочистою ходою  пройшли ветерани Другої світової війни, діти війни, школярі Міловської гімназії та Міловської загальноосвітньої школи, трудові колективи, громадськість району.

Привітали ветеранів, мешканців та гостей Міловський селищний голова Павло Лукянцов, голова Міловської районної державної адміністрації Артур Король, голова районної ради Юрій Кошута, голова Міловської районної організації ветеранів Віктор Половинко. Як зазначив Артур Король: «Свято Перемоги - це свято всіх тих, хто врятував честь, свободу і незалежність України, хто на фронті і в тилу, наближав День Перемоги, хто в важкі повоєнні роки відбудовував і творив наше сьогоднішнє мирне життя».

Також всіх присутніх привітала директор департаменту агропромислового розвитку Лариса Бичкова, яка зачитала звернення голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза.

Від імені всіх учнів Кирило Рукавіцин висловив слова вдячності визволителям та вітання з великою Перемогою.

Всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

За священною традицією військові поклали гірлянду слави до братської могили. По завершенню мітингу на площі біля районного Будинку культури відбувся святковий концерт та ігрові та спортивні конкурси для дітей.

О 12-00 стартував Забіг Миру за участю голови райдержадміністрації Артура Короля, працівників установ та організацій району, школярів та громадських активістів.

Після забігу переможці були нагороджені у різних номінаціях, зокрема переможцем став учень Міловської загальноосвітньої школи Георгій Молчанов, за волю до перемоги нагороджено Ольгу Мрихіну.