Прес-центр6 грудня 2018, 12:12

Привітання голови Міловської райдержадміністрації Артура Короля з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!
Сердечно вітаю Вас й усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України, з Днем Збройних Сил Укрїани!
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Про високу славу українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму знають та пам'ятають в усьому світі. А мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами в ході миротворчих операцій, здобули українському війську повагу і вдячність.
Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі від ворога, хто нині зміцнює обороноздатність країни, піклується про безпеку громадян, 5-й рік захищає територіальну цілісність України від російської збройної агресії.
Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.
Переконаний, що в будь-якій ситуації Збройні Сили України надійно захищатимуть мир і спокій українського народу, нашої землі. А щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихатимуть на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.
Щиро зичу Вам миру та спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, злагоди, добра та достатку Вашим оселям, рідним і близьким!
Слава Вам і слава Україні!
 
З повагою
 
Голова Міловської районної
державної адміністрації
Луганської області                                                                                 Артур Король