Прес-центр27 листопада 2017, 17:11

У Міловому відбулися змагання з боксу серед школярів

Насиченим було спортивне життя Міловщини на минулих вихідних.
Так, 25 листопада 2017 року, у Міловській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись змагання з волейболу серед чоловіків, присвячені Дню працівників сільського господарства. Участь у них взяли шість команд – одна команда зі Старобільського району та п'ять міловських команд. Після запеклої боротьби перемогу одержали старобільчани. Друге місце посіла команда дитячо-юнацької спортивної школи, а третє місце вибороли гравці з с. Новострільцівка Міловського району.
Далі у цей день розпочався відкритий кубок Міловського району з боксу серед школярів, участь у якому приймали спортсмени з міст Рубіжного, Сєверодонецька, Лисичанська, Щастя та смт Мілове. За програмою змагань 25 листопада були проведені відбіркові двобої, а 26 листопада – фінальні зустрічі.
Отже, за результатами загального командного заліку перше місце вибороли боксери з Мілового, друге місце посіла команда із Сєверодонецька, а третє місце одержали спортсмени Лисичанська.
Самим юним боксером змагань став Володимир Бережний 11.01.2011 року народження, за волю до перемоги відзначено Артема Добриніна. А кращим боксером кубку судді визнали Дениса Склярова.
Усі учасники змагань були відзначені грамотами та дипломами кубку і отримали пам'ятні подарунки.