Прес-центр25 лютого 2019, 15:02

У міловській школі боксу відремонтують спортивну залу

Активно розвивається на Міловщині бокс. Вихованці школи боксу показують високі результати на регіональних та республіканських змаганнях. Нещодавно юна спортсменка Євгенія Медведєва стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з боксу серед жінок-2019, який проходив у м. Харкові з 1 по 7 лютого. А у минулому році в серпні місяці спортсмени з Міловського району взяли активну участь у міжнародному турнірі з боксу «Азовець-2018», перемогли у своїх вагових категоріях та посіли треті місця.

Районна влада всіляко сприяє розвитку цього виду спорту в районі, поширенню його серед школярів. Так, у цьому році з районного бюджету виділено 400 тис. грн на здійснення капітального ремонту спортивної зали та підсобних приміщень школи боксу. Наразі триває розробка проектно-кошторисної документації.

Реалізувати проект очікується впродовж 2019 року.