Прес-центр16 жовтня 2020, 15:10

Ухвалено Порядок підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та складання протоколу ДВК

Комісія затвердила Порядок підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та складання протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці з відповідних місцевих виборів, порядок повторного підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці.
У документі, зокрема, детально викладено особливості підрахунку голосів виборців на виборах депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше). А також – та на виборах депутатів міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч), сільського, селищного, міського голови.  Окрім того – особливості складання протоколу у випадку визнання голосування на виборчій дільниці недійсним.
Окрім того, Порядок чітко регламентує покрокові дії членів ДВК в тій чи іншій ситуації протягом усього процесу підрахунку голосів виборців, що, на думку Комісії, практично мінімізує вірогідність потенційних помилок під час цього важливого етапу виборчого процесу.