Прес-центр8 лютого 2018, 15:02

Відбулась чергова 22 сесія Міловської районної ради

Сьогодні, 8 лютого 2018 року, під головуванням голови районної ради Юрія Кошути відбулось засідання чергової 22-ї сесії Міловської районної ради. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Артур Король, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ району.
На порядку денному засідання розглядалося 15 питань. Депутати заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Лідію Дуднік, яка доповіла про виконання районного бюджету за минулий рік. Після обговорення питання депутати прийняли рішення затвердити звіт про виконання бюджету.
Із звітом про виконання Програми економічного та соціального розвитку району за 2017 рік виступила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлана Гармаш.
Також депутати розглянули питання про хід виконання деяких районних програм та внесення змін до них, про продовження терміну дії контрактів з керівниками об'єктів комунальної власності, про затвердження розпоряджень голови районної ради та інші. З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.