Прес-центр26 жовтня 2017, 16:10

Відбулась двадцята сесія Міловської районної ради

Сьогодні, 26 жовтня, у Міловому відбулась чергова двадцята сесія Міловської районної ради. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Артур Король, заступник голови райдержадміністрації Олександр Альчаков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій та установ селища, директори загальноосвітніх навчальних закладів району.
На порядку денному сесії розглядалося 19 питань, серед яких – виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року, звіт голови райдержадміністрації про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень, затвердження Стратегії розвитку Міловського району на період до 2020 року і план заходів з її реалізації, визначення опорного загальноосвітнього навчального закладу і утворення його філій та інші.
Звітуючи перед депутатами про проведену роботу, очільник райдержадміністрації зазначив, що діяльність райдержадміністрації спрямована на забезпечення стабільного функціонування господарського комплексу, соціальної і гуманітарної сфер, покращення добробуту жителів району. І першочергові завдання, що стоять сьогодні перед виконавчою владою району – виконання районного бюджету, його наповнення та ефективне використання коштів, запровадження у районі урядових реформ у сферах освіти і охорони здоров'я, створення на території району привабливого інвестиційного клімату, сприяння розвитку малого бізнесу тощо.
Завершуючи виступ, Артур Король подякував голові районної ради, сільським головам, депутатам усіх рівнів та усім, хто підтримує дії райдержадміністрації щодо забезпечення стабільного розвитку економіки, підвищення рівня доходів населення і створення гідних умов життя міловчан, і висловив упевненість, що спільними зусиллями поставлені цілі будуть досягненні.
Далі депутати районної ради обговорили і затвердили Стратегію розвитку Міловського району на період до 2020 року та План заходів щодо її реалізації на 2017-2018 роки.
Також у ході сесії було розглянуто хід виконання двох районних комплексних програм та внесені зміни ще до трьох програм.
З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.