Прес-центр28 лютого 2018, 10:02

Змагання відкритого Чемпіонату Луганського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти науки України з шашок

24 лютого 2018 року в м. Кремінній пройшов відкритий Чемпіонат Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з шашок серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області, в якому взяли участь 6 команд.

Честь Міловської ДЮСШ захищали: Сергій Плясуля (Зориківська ЗОШ), Марина Явиця та Євген Чеча (Новострільцівський НВК).  Протягом ігрового дня наша команда демонструвала яскраву, майстерну, гідну гру.

За підсумками суддівської колегії команда Міловської ДЮСШ показала гідні результати та отримала командне ІІІ місце. В особистому заліку місця розподілилися наступним чином: серед юнаків І місце посів Сергій Плясуля, ІІ місце – Євген Чеча, серед дівчат Марина Явиця виборола почесне друге місце.

Переможці були нагороджені дипломами Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти  і науки України та медалями.

Вітаємо  команду з таким досягненням та бажаємо успіхів і нових перемог в подальших змаганнях.