Культура

06.06.2019

 

Відділ культури інформує: 06.06.2019 відбулось друге засідання конкурсної комісії з добору на посаду директора КУ "Міловська ЦБС (бібліотека) та визначено Семенову В.В., яка пройшла за конкурсом

 
 
03.06.2019

Відділ культури інформує: 03.06.2019 відбулось перше засідання конкурсної комісії з добору на посаду директора КУ "Міловська ЦБС (бібліотека)

https://youtu.be/xWF6qybT0ns

 
04.05.2018
Юрій Гарбуз з робочім візитом у Міловському районі
 
04 травня 2018 року Міловський район з робочим візитом відвідав голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, де провів нараду з активом району за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, перед початком наради Юрій Гарбуз відвідав Міловську лікарню, дитячу школу мистецтв а також відкрив пам’ятник Т.Г. Шевченку у Міловській гімназії. Детальніше можна ознайомитись за посиланнями.
 
 
 
09.11.2017
З професійним святом Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
 
      9 листопада в Міловському районі відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Вітаючи працівників культури і мистецтва голова районної ради Юрій Кошута, перший заступник голови, в.о. голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин, селищний голова Павло Лукянцов висловили слова глибокої поваги та вдячності тим, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
Кращих працівників культури й майстрів народного мистецтва було відзначено подяками, грамотами та цінними подарунками.
 
 
 
 
 
18.10.2017
На Міловщину завітав Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр
 
Сьогодні, 18 жовтня, у Міловому актори Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру представили міловчанам легку французьку комедію «Обережно, жінки!» А. Курейчика (режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко).   
Дійство вистави розгортається навколо одвічної теми – жінки, чоловіки і кохання. За сюжетом молодий художник, Серж Дюбуа, одночасно закоханий у трьох різних жінок та зустрічається із ними всіма, у відведений для кожної день. Але однієї прекрасної митті трапилось несподіване – усі три представниці прекрасного полу зустрілися у Сержа. Що з того вийшло і нащо здатні розлючені жінки, глядачі дізнавалися, дивлячись виставу.
Легкий французький гумор, яскраві костюми, чудова музика і акторське мистецтво визвали бурні оплески.
По завершенню вистави мешканці селища подякували акторам за гру і запросили відвідати Мілове ще не один раз із новими прем'єрами.
 
 
30.08.2017
Вітаємо призерів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Слобожанський спас»
 
24 серпня 2017 року представники Міловського району взяли участь в ХІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас», який відбувся у м.Сватово Луганської області. Делегацію району очолила Оксана Дубук, начальник відділу культури райдержадміністрації.
Разом з луганчанами у фестивалі прийняли участь аматорські колективи з 10 регіонів України. Мета фестивалю-конкурсу – збереження та популяризація української культури, фольклорної спадщини, розвиток аматорського мистецтва, розширення культурних зв’язків, виявлення та підтримка обдарованої творчої молоді.
Під час фестивалю артисти та майстри з різних регіонів України продемонстрували глядачам хореографічні та вокальні композиції, поетичні твори, вироби декоративно-ужиткового мистецтва.
Наші аматори гідно представили Міловщину на цьому заході та посіли призові місця у трьох номінаціях, а саме:
- у номінації «Поетичний курінь» (поетичний конкурс) перше місце виборола Лідія Сорока (Оробцова);
- у номінації «Слобожанський вернісаж» (майстри ужиткового мистецтва) друге місце посіла Олена Сіренко;
- у номінації «Пісенна слобода» (виконавці авторських пісень та солісти – вокалісти) третє місце дістала Амінат Алібекова.  
Також у рамках фестивалю діяла виставка старожитностей «Немеркнучий світ давнини», на якій демонструвалися експонати районного краєзнавчого музею.       
Фестиваль-конкурс «Слобожанський спас» дав змогу надихнутися кращими творами українського мистецтва та в повній мірі відчути, що Луганська область – це Україна.