Культура

30.08.2017
Вітаємо призерів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Слобожанський спас»
 
24 серпня 2017 року представники Міловського району взяли участь в ХІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас», який відбувся у м.Сватово Луганської області. Делегацію району очолила Оксана Дубук, начальник відділу культури райдержадміністрації.
Разом з луганчанами у фестивалі прийняли участь аматорські колективи з 10 регіонів України. Мета фестивалю-конкурсу – збереження та популяризація української культури, фольклорної спадщини, розвиток аматорського мистецтва, розширення культурних зв’язків, виявлення та підтримка обдарованої творчої молоді.
Під час фестивалю артисти та майстри з різних регіонів України продемонстрували глядачам хореографічні та вокальні композиції, поетичні твори, вироби декоративно-ужиткового мистецтва.
Наші аматори гідно представили Міловщину на цьому заході та посіли призові місця у трьох номінаціях, а саме:
- у номінації «Поетичний курінь» (поетичний конкурс) перше місце виборола Лідія Сорока (Оробцова);
- у номінації «Слобожанський вернісаж» (майстри ужиткового мистецтва) друге місце посіла Олена Сіренко;
- у номінації «Пісенна слобода» (виконавці авторських пісень та солісти – вокалісти) третє місце дістала Амінат Алібекова.  
Також у рамках фестивалю діяла виставка старожитностей «Немеркнучий світ давнини», на якій демонструвалися експонати районного краєзнавчого музею.       
Фестиваль-конкурс «Слобожанський спас» дав змогу надихнутися кращими творами українського мистецтва та в повній мірі відчути, що Луганська область – це Україна.