Пенсійне забезпечення

19.08.2017
Акція «За чисте довкілля»
 
     В Міловському районі 18.08.2017 р. проведена акція «За чисте довкілля», під час якої відбулося  прибирання  вулиць, парків, скверів та прибудинкових територій. Всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. З цією метою Працівники Міловського відділення Біловодського об’єднаного Пенсійного фонду України Луганської області взяли участь у  суботнику, та прибирали листя, гілки та сміття на 50²м у парку на прилеглій території.
 
 
 
18.07.2017

Виїзний прийом

 

    Заступник начальника Біловодського об’єднаного управління Луганської  області Тетяна  Плясуля провела виїзний прийом громадян села Морозівка.
Були дані відповіді на запитання щодо порядку призначення різних видів пенсій та переліку документів, необхідних для їх призначення. Розповіла про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування в разі відсутності необхідного стажу для призначення пенсії. Також повідомила про відкриття віддаленого робочого місця на території Морозівської сільської ради.                                        

  Рекомендувала заздалегідь звертатися до фахівців управління Фонду з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії. Нагадала про можливість отримання інформації з пенсійних питань за допомогою  веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.