Молодь і спорт

02.11.2017

Юні спортсмени з Міловщини посіли призові місця у змаганнях з боксу
 
У жовтні юні спортсмени Міловщини брали активну участь у ряді спортивних змагань, на яких посіли призові місця.
Так, з 17 по 21 жовтня у м. Селидово, що на Донетчинні, пройшов XXVII Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на призи заслуженого майстра спорту Віктора Мірошниченка. Для участі у турнірі були подані заявки від 10 команд з Донецької області, 2 команд з Луганської області та збірної команди республіки Молдова. Загальна кількість зареєстрованих учасників склала 267 осіб.
Захищали честь Міловщини Денис Скляров, Артем Добринін та Максим Звоніков. За результатами змагань усі троє спортсменів здобули призові міста у своїй віковій категорії: Денис та Артем вибороли перші місця, Максим посів третє місце.
Одночасно з турніром 20-21 жовтня у м. Рубіжне Луганської області спортивним клубом «Зенит» було проведено відкриту першість з боксу, в якій взяли участь четверо спортсменів – міловчан: Кирило Нестуленко, Доброслав Дзюбін, Олег Куліш та Олександр Горбаньов. Завзята боротьба завершилася перемогою трьох наших хлопців – Доброслав, Олег і Олександр зайняли перші місця.
Вітаємо усіх спортсменів із перемогою та бажаємо подальших звершень.
 

11.09.2017

У Кремінній відбувся фінал XVII обласних літніх спортивних ігор «Кремінщина – 2017»
 
У суботу, 09 вересня 2017 року, команда Міловського району взяла участь у фіналі XVII обласних літніх спортивних ігор, що відбувся у м. Кремінна. До складу збірної увійшли жителі селищної та сільських рад району.
Спортсмени змагалися з десяти видів спорту – шахів, шашок, настільного  тенісу, футболу, волейболу, армспорту, гирьового спорту, легкої атлетики та перетягування канату.                                                 
Так, Олена Рубан у змаганнях із шашок посіла 3-е місце серед жінок. Світлана Данцева у змаганнях із шахів зайняла 4-е місце серед жінок. Чоловіча команда з волейболу дістала 4-е місце.
Відзначились міловчани і у змаганнях з перетягування канату, виборовши 2-е місце і поступившись команді з Новоайдару.
У загальнокомандному заліку збірна Міловщини посіла 5-е місце серед 12 команд Луганської області.