Молодь і спорт

28.03.2018
Пройшли змагання з волейболу серед філій Міловської дитячо-юнацької спортивної школи

27 березня 2018 року у залі Міловської ДЮСШ пройшли змагання з волейболу серед філій КПНЗ "Міловська ДЮСШ", у яких прийняло участь вісім команд, в кожній із яких було по 4 хлопці та по 2 дівчини.
Після ігор у групах до півфінальних зустрічей із групи "А" вийшли команди Новострільцівського НВК та Великоцької ЗОШ І - ІІІ ступенів, з групи "Б" - Міловської ЗОШ І - ІІІ ступенів та Микільської ЗОШ І - ІІІ ступенів. За підсумками півфінальних зустрічей за третє місце зіграли команди Великоцької І - ІІІ ступенів та Микільської ЗОШ І - ІІІ ступенів.
Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь Микільської ЗОШ І - ІІІ ступенів. У фіналі Міловська ЗОШ І - ІІІ ступенів перемогла команду Новострільцівського НВК та виборола золоті нагороди. Переможці нагороджені кубками, грамотами, медалями. Вітаємо переможців!

26.02.2018
Змагання відкритого Чемпіонату Луганського обласного відділення (філії) комітету
з фізичного виховання та спорту міністерства освіти науки України з шашок

24 лютого 2018 року в м. Кремінній пройшов відкритий Чемпіонат Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з шашок серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області, в якому взяли участь 6 команд.
Честь Міловської ДЮСШ захищали: Сергій Плясуля (Зориківська ЗОШ), Марина Явиця та Євген Чеча (Новострільцівський НВК).  Протягом ігрового дня наша команда демонструвала яскраву, майстерну, гідну гру.
За підсумками суддівської колегії команда Міловської ДЮСШ показала гідні результати та отримала командне ІІІ місце. В особистому заліку місця розподілилися наступним чином: серед юнаків І місце посів Сергій Плясуля, ІІ місце – Євген Чеча, серед дівчат Марина Явиця виборола почесне друге місце.
Переможці були нагороджені дипломами Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти  і науки України та медалями.
Вітаємо  команду з таким досягненням та бажаємо успіхів і нових перемог в подальших змаганнях.

06.12.2017
У Міловому пройшов турнір з настільного тенісу
6 грудня 2017 року в Міловому до Дня Збройних Сил України пройшов турнір з настільного тенісу серед силових структур, державних установ та організацій Міловського району.
Відкриваючи захід, голова райдержадміністрації Артур Король та голова районної ради Юрій Кошута привітали учасників змагань зі святом та побажали успіхів, міцного здоров’я, благополуччя та перемоги у турнірі. Також зі словами вітання до присутніх звернувся командир військової частини Ігор Калініченко.
Участь у турнірі взяли команди райдержадміністрації, районного територіального медичного об'єднання, військової частини, відділів поліції та  прикордонної служби, ветеранів правоохоронних органів, працівників служби порятунку та збірна команда працівників Служби безпеки України і прокуратури.
Ігри проходили в особистому заліку та в парному двобої. Команди розділилися на дві ліги: перша ліга – державні установи і організації, друга – силові структури.
Отже, за результатами змагань у першій лізі в особистому заліку перше місце посів Денис Аношкін, друге – Микола Малашенко, третє – Володимир Вольський. У другій лізі в особистому заліку перемогу дістав Станіслав Качур, друге місце посів Олександр Касяненко, третє – Дмитро Надрага.
За підсумками парного протистояння у першій лізі перемогла команда райдержадміністрації, друге місце виборола команда ветеранів правоохоронних органів, третє – команда медичного об'єднання. У другій лізі переможцем стала збірна команда працівників Служби безпеки України і прокуратури, друге місце дістали військовослужбовці військової частини, третє – прикордонники.
У загальному командному заліку переможцями турніру стали: у першій лізі – команда райдержадміністрації, у другій – команда військової частини.
Призери змагань були нагородженні грамотами і медалями, а переможці турніру – кубками та дипломами.

27.11.2017

У Міловому відбулися змагання з боксу серед школярів
Насиченим було спортивне життя Міловщини на минулих вихідних.
Так, 25 листопада 2017 року, у Міловській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись змагання з волейболу серед чоловіків, присвячені Дню працівників сільського господарства. Участь у них взяли шість команд – одна команда зі Старобільського району та п'ять міловських команд. Після запеклої боротьби перемогу одержали старобільчани. Друге місце посіла команда дитячо-юнацької спортивної школи, а третє місце вибороли гравці з с. Новострільцівка Міловського району.
Далі у цей день розпочався відкритий кубок Міловського району з боксу серед школярів, участь у якому приймали спортсмени з міст Рубіжного, Сєверодонецька, Лисичанська, Щастя та смт Мілове. За програмою змагань 25 листопада були проведені відбіркові двобої, а 26 листопада – фінальні зустрічі.
Отже, за результатами загального командного заліку перше місце вибороли боксери з Мілового, друге місце посіла команда із Сєверодонецька, а третє місце одержали спортсмени Лисичанська.
Самим юним боксером змагань став Володимир Бережний 11.01.2011 року народження, за волю до перемоги відзначено Артема Добриніна. А кращим боксером кубку судді визнали Дениса Склярова.
Усі учасники змагань були відзначені грамотами та дипломами кубку і отримали пам'ятні подарунки.

02.11.2017

Юні спортсмени з Міловщини посіли призові місця у змаганнях з боксу

У жовтні юні спортсмени Міловщини брали активну участь у ряді спортивних змагань, на яких посіли призові місця.
Так, з 17 по 21 жовтня у м. Селидово, що на Донетчинні, пройшов XXVII Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на призи заслуженого майстра спорту Віктора Мірошниченка. Для участі у турнірі були подані заявки від 10 команд з Донецької області, 2 команд з Луганської області та збірної команди республіки Молдова. Загальна кількість зареєстрованих учасників склала 267 осіб.
Захищали честь Міловщини Денис Скляров, Артем Добринін та Максим Звоніков. За результатами змагань усі троє спортсменів здобули призові міста у своїй віковій категорії: Денис та Артем вибороли перші місця, Максим посів третє місце.
Одночасно з турніром 20-21 жовтня у м. Рубіжне Луганської області спортивним клубом «Зенит» було проведено відкриту першість з боксу, в якій взяли участь четверо спортсменів – міловчан: Кирило Нестуленко, Доброслав Дзюбін, Олег Куліш та Олександр Горбаньов. Завзята боротьба завершилася перемогою трьох наших хлопців – Доброслав, Олег і Олександр зайняли перші місця.
Вітаємо усіх спортсменів із перемогою та бажаємо подальших звершень.

11.09.2017

У Кремінній відбувся фінал XVII обласних літніх спортивних ігор «Кремінщина – 2017»

У суботу, 09 вересня 2017 року, команда Міловського району взяла участь у фіналі XVII обласних літніх спортивних ігор, що відбувся у м. Кремінна. До складу збірної увійшли жителі селищної та сільських рад району.
Спортсмени змагалися з десяти видів спорту – шахів, шашок, настільного  тенісу, футболу, волейболу, армспорту, гирьового спорту, легкої атлетики та перетягування канату.
Так, Олена Рубан у змаганнях із шашок посіла 3-е місце серед жінок. Світлана Данцева у змаганнях із шахів зайняла 4-е місце серед жінок. Чоловіча команда з волейболу дістала 4-е місце.
Відзначились міловчани і у змаганнях з перетягування канату, виборовши 2-е місце і поступившись команді з Новоайдару.
У загальнокомандному заліку збірна Міловщини посіла 5-е місце серед 12 команд Луганської області.