Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

Ким оголошується конкурс
Районна держадміністрація
Посада
начальника відділу організаційної роботи та розгляду звернень громадян апарату (категорія Б); провідного спеціаліста архівного відділу (категорія В)
Умови конкурсу
      Вимоги до професійної компетентності начальника відділу організаційної роботи та розгляду звернень громадян апарату: освіта вища, магістр,освіта за однією із галузей знань: «Гуманітарні науки», «Освіта», «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», вільне володіння ПК ( XL, Word), вільне володіння державною мовою.
Умови оплати праці: Посадовий оклад 5000 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за ранг державного службовця; премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно зі штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.
      Вимоги до професійної компетентності провідного спеціаліста архівного відділу: освіта вища, молодший бакалавр або бакалавр, освіта за однією із галузей знань: «Гуманітарні науки», «Освіта», «Управління та адміністрування» вільне володіння ПК ( XL, Word), вільне володіння державною мовою.
Умови оплати праці: Посадовий оклад 2649 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за ранг державного службовця; премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.
      Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання: 1) копія паспорта громадянина України; 2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, резюме у довільній формі; 3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки; 4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою; 6) заповнена особова картка встановленого зразка; 7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційних сайтах райдержадміністрації, Нацдержслужби (останній день прийому документів – 19.05.2017 року).
Звертатися:
Міловська районна державна адміністрація Луганської області, смт Мілове, вул. Миру, буд.40, каб. 203, тел. (06465) 2-20-09
Строк подання заяв - від 15 до 30 календарних днів.
Дата оголошення про конкурс 05 травня 2017 р.