Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

 

Ким оголошується конкурс
Районна держадміністрація
Посада

головний спеціаліст - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та грошових виплат і компенсацій (кат. В);

головний спеціаліст - юристконсульт (кат. В);

головний спеціаліст відділу опрацювання заяв та прийняття рішень (кат. В);

головний спеціаліст відділу прийому заяв та документів (кат. В) (тимчасово на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до 3-х років) - 2 посади.

Умови конкурсу

Вимоги до професійної компетентності головний спеціаліст - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та грошових виплат і компенсацій: освіта вища, молодший бакалавр або бакалавр, за однією із галузей знань: «Економіка», «Бухгалтерський облік та аудит», досвід роботи "Без вимог до досвіду роботи", володіння ПК на високому рівні, вміння користуватись: оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці: Посадовий оклад 3200 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за ранг державного службовця; премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

Вимоги до професійної компетентності головний спеціаліст - юристконсульт: освіта вища, молодший бакалавр або бакалавр, за однією із галузей знань: «Юрист», «Юристконсульт» досвід роботи "Без вимог до досвіду роботи", володіння ПК на високому рівні, вміння користуватись: оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:Посадовий оклад 3200 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за ранг державного службовця; премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

Вимоги до професійної компетентності головний спеціаліст відділу опрацювання заяв та прийняття рішень: освіта вища, молодший бакалавр або бакалавр, за однією із галузей знань: «Економіка», «Бухгалтерський облік та аудит», «Інформаційні технології» та інші досвід роботи "Без вимог до досвіду роботи", володіння ПК на високому рівні, вміння користуватись: оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel), вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці:Посадовий оклад 3200 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за ранг державного службовця; премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

Вимоги до професійної компетентності головний спеціаліст відділу прийому заяв та документів (тимчасово на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до 3-х років): освіта вища, молодший бакалавр або бакалавр, за однією із галузей знань: «Документознавство», «Діловодство», «Економіка» та інші, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці: посадовий оклад 3200 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання: 1) копія паспорта громадянина України; 2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, резюме у довільній формі; 3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки; 4) копія (копії) документа (документів) про освіту; 5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою; 6) заповнена особова картка встановленого зразка; 7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Звертатися:
Управління соціального захисту населення Міловської райдержадміністрації, смт Мілове, вул. Миру, буд.43, каб. № 5, тел. (06465) 2-11-08
Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційних сайтах райдержадміністрації, НАДС (останній день прийому документів – 31.01.2018 року)