Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

Ким оголошується конкурс
Районна держадміністрація
Посада

головного спеціаліста відділу освіти; головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства; головного спеціаліста юридичного сектору апарату

Умови конкурсу
     Вимоги до професійної компетентності головного спеціаліста відділу освіти: освіта вища,  молодший  бакалавр або бакалавр, за напрямком освіти –педагогічна, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.
          Умови оплати праці: посадовий оклад 3200 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.
          Вимоги до професійної компетентності головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства: освіта вища,  молодший  бакалавр або бакалавр, освіта - технічна, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.
          Умови оплати праці: посадовий оклад 3200, 0 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.
           Вимоги до професійної компетентності головного спеціаліста юридичного сектору апарату: освіта вища,  молодший  бакалавр або бакалавр, за напрямком освіти – правознавсто, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.
          Умови оплати праці: посадовий оклад 3200, 0 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.
          Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:     1) копія паспорта громадянина України; 2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, резюме у довільній формі; 3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки; 4) копія (копії) документа (документів) про освіту; 5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою; 6) заповнена особова картка встановленого зразка; 7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
          Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційних сайтах райдержадміністрації, Нацдержслужби (останній день прийому документів – 21.06.2017 року).
Звертатися:
Міловська районна державна адміністрація Луганської області, смт Мілове, вул. Миру, буд.40, каб. 203, тел. (06465) 2-20-09
Строк подання заяв - від 15 до 30 календарних днів.
Дата оголошення про конкурс 07 червня 2017 р.