Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

 

Ким оголошується конкурс
Районна держадміністрація
Посада

заступника начальника управління – начальника відділу з контрольно-аналітичної роботи та сімейної політики управління соціального захисту населення;

начальника відділу організаційної роботи та розгляду звернень громадян апарату;

завідувача сектору опіки та піклування служби у справах дітей;

головного спеціаліста сектору опіки та піклування служби у справах дітей (тимчасово, на час перебування працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею віку 3-х років);

головного спеціаліста відділу освіти;

головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

головного спеціаліста юридичного сектору апарату;

провідного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі

Умови конкурсу

Вимоги до професійної компетентності заступника начальника управління – начальника відділу з контрольно-аналітичної роботи та сімейної політики управління соціального захисту населення: освіта вища,  магістр, за однією із галузей знань: «Гуманітарні науки», «Соціальна робота», «Соціальні та поведінкові науки», «Публічне управління та адміністрування» та інша, досвід роботи на посадах державної служби категорії „Б” чи „В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.

          Умови оплати праці: посадовий оклад 4400 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

          Вимоги до професійної компетентності начальника відділу організаційної роботи та розгляду звернень громадян апарату: освіта вища,  магістр, за однією із галузей знань: «Гуманітарні науки», «Освіта», «Соціальні та поведінкові науки», «Публічне управління та адміністрування» та інша, досвід роботи на посадах державної служби категорії „Б” чи „В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.

          Умови оплати праці: посадовий оклад 5000 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

          Вимоги до професійної компетентності завідувача сектору опіки та піклування служби у справах дітей: освіта вища,  магістр, освіта за однією із галузей знань: «Право», «Освіта», «Публічне управління та адміністрування», «Соціальна робота» та інша, досвід роботи на посадах державної служби категорії „Б” чи „В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.

          Умови оплати праці: посадовий оклад 3850 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

          Вимоги до професійної компетентності головного спеціаліста сектору опіки та піклування служби у справах дітей (тимчасово, на час перебування працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею віку 3-х років): освіта вища,  молодший  бакалавр або бакалавр, за однією із галузей знань: «Право», «Освіта», «Публічне управління та адміністрування», «Соціальна робота» та інша, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.

          Умови оплати праці: посадовий оклад 3200 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

          Вимоги до професійної компетентності головного спеціаліста відділу освіти: освіта вища,  молодший  бакалавр або бакалавр, освіта педагогічна, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.

          Умови оплати праці: посадовий оклад 3200 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

          Вимоги до професійної компетентності головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства: освіта вища,  молодший  бакалавр або бакалавр, за однією із галузей знань: «Архітектура та будівництво», «Транспорт», «Публічне управління та адміністрування» та інша, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.

          Умови оплати праці: посадовий оклад 3200 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

          Вимоги до професійної компетентності головного спеціаліста спеціаліста юридичного сектору апарату: освіта вища,  молодший  бакалавр або бакалавр, спеціальність - право, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.

          Умови оплати праці: посадовий оклад 3200 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

          Вимоги до професійної компетентності провідного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі: освіта вища,  молодший  бакалавр або бакалавр, освіта за однією із галузей знань: «Соціальні та поведінкові науки», «Виробництво та технології», «Управління та адміністрування» та інша, вільне володіння ПК (XL, Word), вільне володіння державною мовою.

          Умови оплати праці: посадовий оклад 2649 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.

                        Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:     1) копія паспорта громадянина України; 2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, резюме у довільній формі; 3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки; 4) копія (копії) документа (документів) про освіту; 5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою; 6) заповнена особова картка встановленого зразка; 7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Звертатися:
Міловська районна державна адміністрація Луганської області, смт Мілове, вул. Миру, буд.40, каб. 203, тел. (06465) 2-20-09
Строк подання документів: 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційних сайтах райдержадміністрації, Нацдержслужби (останній день прийому документів – 15.09.2017 року).