Прес-центр10 cічня 2019, 11:01

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановила тарифи на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановою від 28.12.2018 №2060 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» встановила тарифи на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про ринок електричної енергії», Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2017 року № 1470, Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 жовтня 2018 року № 1175, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1.Установити Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»:

1)тарифи на послуги з розподілу електричної енергії на рівні:

для 1 класу напруги – 316,88 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість);

для 2 класу напруги – 1145,82 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість);

2) структуру тарифів на послуги з розподілу електричної енергії згідно з додатком.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» перераховувати та обліковувати кошти, що визначені як джерела фінансування Інвестиційної програми Тов «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» на 2019 рік (амортизація та плата за реактивну електроенергію), на окремому банківському рахунку та не використовувати ці кошти до прийняття НКРЕКП рішення щодо схвалення Інвестиційної програми Тов «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» на 2019 рік.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 вересня 2018 року № 1028 «Про встановлення тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії Тов «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

4. Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2019 року, але не раніше дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

 

Голова НКРЕКП                                             О. Кривенко

 

Додаток див. тут.

 

Офіційно опубліковано в газеті "Урядовий кур’єр", 29.12.2018, № 246