Прес-центр1 квітня 2020, 15:04

«Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях» пропонує школярам і студентам залучатись до корисних і пізнавальних правопросвітницьких онлайн-заходів

«Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях»  пропонує школярам і студентам залучатись до корисних і пізнавальних правопросвітницьких онлайн-заходів, підготовлених разом з нашими партнерами.

Найближчі попередньо заплановані теми виступів:

  1. 3 квітня, п’ятниця, 12:00. «Наркотики – це не круто!»
  2. 24 квітня, п’ятниця, 11:00 «Одна з цих професій – твоя!»

Передбачається участь фахівців різних (не лише правничих) професій: сфера ІТ, журналістики тощо.

Спікери будуть запрошені до Харківського правового клуба PRAVOKATOR.

Заходи відбуватимуться у форматі телемовлення, трансляція відео буде на сторінці Facebook «Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях»: ( https://www.facebook.com/legalaid.kharkiv ) та пізніше – на Youtube.

Можливі наступні теми онлайн-занять для старшокласників – з правової тематики на доповнення до уроків права. Зокрема це:
«Взаємні права та обов’язки батьків і дітей»
«Шлюб. Права та обов’язки подружжя»
«Робочий час і час відпочинку»
«Трудова дисципліна. Дисциплінарна відповідальність. Матеріальна відповідальність працівників за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації»
«Правоохоронні органи України та адвокатура»
«Судова влада в Україні»

Також теми можуть бути й інші, у тому числі – запропоновані навчальними закладами.