Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

 
Ким оголошується конкурс
Міловська районна державна адміністрація
Посада
завідувача сектору з питань цивільного захисту (категорія Б);
головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку управління агропромислового розвитку та земельних відносин (категорія В) – 2 посади;
головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (категорія В);
провідного спеціаліста відділу земельних відносин та технічної політики управління агропромислового розвитку та земельних відносин (категорія В)
 
Умови конкурсу
Вимоги до професійної компетентності завідувача сектору з питань цивільного захисту:  вища,  магістр, освіта за однією із галузей знань: «Архітектура та будівництво», «Цивільна безпека», «Публічне управління та адміністрування» та інша, вільне володіння державною мовою.
Умови оплати праці: Посадовий оклад 5600 грн.; надбавка за вислугу років; надбавка за ранг державного службовця; премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.
Вимоги до професійної компетентності головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства: вища,  не нижче молодшого  бакалавра або бакалавра, за однією із галузей знань: «Архітектура та будівництво», «Публічне управління та адміністрування» та інша, вільне володіння державною мовою.
Умови оплати праці: посадовий оклад 4900 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.
Вимоги до професійної компетентності головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку управління агропромислового розвитку та земельних відносин: вища,  не нижче молодшого  бакалавра або бакалавра за однією із галузей знань: «Аграрні науки та продовольство», «Публічне управління та адміністрування» та інша, вільне володіння державною мовою.
Умови оплати праці: посадовий оклад 4900 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.
Вимоги до професійної компетентності провідного спеціаліста відділу земельних відносин та технічної політики управління агропромислового розвитку та земельних відносин: вища, не нижче молодшого  бакалавра або бакалавра  за однією із галузей знань: «Аграрні науки та продовольство»,  «Управління та адміністрування» та інша, вільне володіння державною мовою.
Умови оплати праці: посадовий оклад 3810 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, премія (у разі встановлення), розмір яких визначається згідно з штатним розписом та нормативними актами Кабінету Міністрів України.
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:
1) копія паспорта громадянина України;
2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, резюме у довільній формі;
3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону
4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
6) заповнена особова картка встановленого зразка;
7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Звертатися:
Міловська райдержадміністрація, смт Мілове, вул. Миру, буд.40, каб. № 203, тел. (06465) 2-20-09
Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті райдержадміністрації та офіційному веб-сайті НАДС (останній день прийому документів – 09.10.2019 року)